EHLİBEYT SEVDASI
AYIRINTILAR İÇERİKTE BUNUN İÇİN ÜYE OLUN

BİZİMLE PAYLAŞIMA KATILIN BİLGİLENİP,
BİLGİLENDİRELİM
EHLİBEYT SEVDASI
AYIRINTILAR İÇERİKTE BUNUN İÇİN ÜYE OLUN

BİZİMLE PAYLAŞIMA KATILIN BİLGİLENİP,
BİLGİLENDİRELİM
EHLİBEYT SEVDASI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

EHLİBEYT SEVDASI

Merhaba

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  FacebookFacebook  Giriş yapGiriş yap  

Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım

4 posters
YazarMesaj
akrep

akrep

Erkek

Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Empty
MesajKonu: Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım   Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Icon_minitimePtsi Kas. 05, 2007 9:53 pm

YAZIYI OKUYUP BİTİRİNCE KARARINIZI VERİN.Sevgili kardeşler bir sitede iki yazı okuyunca kendimi çok sorumlu hissedip,yazmak zorunda kaldım.Lütfen okduktan sonra fikirlerinizi yazarmısınız.İlk önce masonluk hakkında düşüncelerimi söyleyerek başlamak istiyorum;Mason olan güçler yahudilği ve masonluğu kötüleyerek,probagandaya başlarlar.Sürekli onların yaptıkları faaliyetleri anlatırlar.Ama nedense fikir olarak hiç karşı çıkmazlar,alternatif bir mücadele ortaya koymazlar.Bunlar islam adı altıda ilim,teknik,sevgi,ahlak gibi akla hitap eden konuları işlerler.Mücadele,cihad gibi kavramlar bunlara yabancıdır.Müslümanların kanı akar bunlarda tık olmaz,hala medeniyet,kültür gibi konularla uğraşıp kiyamet alametlerini anlatırlar.Çünki siyonizim bir an evvel insanların helakı için projeler hazırlayıp bunuda kıyamet kılıfına giydirmek isterler.Diğer bir hususta siyonistler ve masonlar dışarıya karşı siyonistliği ve masonluğu o kadar çok kötülerler ki çünki başka çarelari de kalmadı.Kötülerlerken bilinç altına bunların ne kadar güçlü olduklarını yerleştiriler.Bu bir taktiktir.Gerçekten bir çok insanda,şöyle bir kanı oluşur.Tamam bunlar kötü ama bunlarla baş etmek mümkün değil,baksana kardeşim adamlar neler yapmış?düşüncesine kapılarak psikolojik olarak çökerler aslında vedikleri bilgilerde eski bilgilerdir.Gelişen teknolojik çağda bu bilgiler ve yöntemler değişmiştir.Bizlerde bunlarla oyalanıp dururuz bu bilgileride mason olup sonradan islama dönmüş kişilerden aldıklarını söylerler.Bu ise hiç inandırıcı değildir çünki inancı olmayanları mason yapmazlar.İnancı olmayanı neye inandıracaklar?bu tipler zaten onların istedikleri tiplemelerdir.Ayrıca beşinci dereceye gelenler ihanet edenleri,görevini yapmayanları ,beceriksiz olanları veya dönmek isteyenleri imha ederler .Zehirleyip öldürür bizde vaybe adam kalpden gitti veya kan kanserinden öldü diye söylenip dururuz bazı önemli şahsiyetleride toplumun gözü önünde medyatik bir şekilde öldürürler 5.görevi bunlardır.Zaten bunlar makam ve para için çevreden faydalanmak için mason olurlar dolayısıyla islama döndüm gibi geri dönüşü yoktur anında bilgi sızdırmadan imha edilirler gerçi islamdada dinden dönenler öldürülür fıkıhda böyle yazar bunların öğretileri kabbaladır kabbala ise ilk defa yazılı eser olarak endülüs islam devletinde basılmıştır.Her tarafdan kovulan bu insanlara islam bu özgürlüğü vermiştir.AbdulHamit de bunlara sığınma hakkı verdi ama sonucu hepimiz biliyoruz.İslami bilgisi,tasavvuf bilgisii gerçekten çok iyi olup ve siyasi tecrübeleri olanlar kabbalayı okuyup ınceledıklerınde olayı çözerler.Bunları iki önemli eseri daha vardır zahor ve sefer-el yetzira bunlarda endülüsde basılmış ilk yazılı eserlerdir.Bunların gerçek sırlarını kimse bilmez bunların sırlarını üst düzey masonlar bilirler.Bunlar da imanlarını şeytana teslim etmiş kişilerdir.Çünki dünyada yaptıkları işler ortadadır.Bu bağlamda HarunYahya yani (ADNAN OKTAR)ile ilgili sitede çıkan reportaja baktığımda ilginç benzerlikler ortaya çıkıyor mesela mehdi ile ilgili beyanatında satır aralarında yerleştirilmiş bazı ifadeler dikkatimi çeken noktalar olmuştur şöyleki;

1.)MEHDİ gelecek mehzepleri ortadan kaldıracak diyor
cevap:mehzebin kalkması koskaca bir islam medeniyetinin,kökünden yıkılması,yok edilmesidir eski ile yeni kültürü brbirinden koparmaktır.Şuda var bütün müslümanlar alim konumunda olursa zaten mehzebe gerek kalmaz ama islama sonradan girenler ne yapacaklar.

2.)ehli kitap ile ittifak diyor
cevap:burada konuyu tevil etmemeleri açısından sunu yazayım ehli kitap gerçekden Hz.İsa'ya ilahlık,oğul gibi sıfatları giydirmeyen onu Peygamber olarak kabul eden hristiyanlardır şuan böyle bir inanca sahip haristiyan yoktur.Zaten biraz yatkın olanlarda müzliman oluyorlar.Buradaki oyun şu dinler arası diyolog adı altında hristiyanlığı ön plana çıkarıp eses hareketi yapacak olan siyonist yahudilere zemin hazırlamakdır.Dinler arası diyoloğun altındaki tezgahı aklı selim her müsliman biliyor onun için detaya gerek yok.
3.)MEHDİ devlet kademesinde en üs noktada bulunacak ve MEHDİnin imkanlarının çok geniş olacağını buda ancak devlet yetkilerini kullanarak olacağını söyler.

cevap:devletin en üst kademesinde veya devletin imkanları olmazsa bu mehdi gelmeyecekmi gelsede birşey yapamayacakmı.Yoksa bu MEHDİ çok zayıf birimi yani bu MEHDİ ne iş yapacak
devletin yetkilerini kullanacak diyor,ya devlet yetki vermezse!
Kardeşim ALLAH yetki vermiş,KURAN hükmü koymuş buradaki amaç dini protokol dini hal,ne dönüştürerek seküler yani dünyevileştirip ulu önder adı altında ALLAH inancını zedelemek HİTLERİN hristiyanlık metodunda bu özellik mevcutur.Bu bölüm birazcık uzun sürecek bir konudur burada bitiriyorum. asıl konuya devam

4.)mehdi fikir mücadelesi yapacak diyor

cevap:doğrusu buysa herşeyide MEHDİ çok iyi bildiği için bügün savaşan müslümanlar yanlış yolda savaşı bırakıp fikir mücadelesi yapsınlar bol bol öldürülsünler mi? MEHDİ böyle biri degil önümüzde KUR'AN,sünnet,icmaii ümmet alimler var.

5.)MEHDİ ile Hz İsa kardes olacak,MEHDİ Hz İSAYA yardımcı olacak Mehdi İslam aleminin,Hz İsada
hristiyanların manevi lideri olacak ikisinin öndeliğinde huzur ve barış olacak diyor.
cevap:yur dışından falan hocayı getirirler,onu halife yapalar birde,mehdi çıkarırlar.Zaten Hz isayı gökten indirme çalışmaları mevcut saklanan İsada çıkar ortaya oh ne güzel bu dünya biri gükte biri yerde İsrailde buluştular.Hz İsa hristiyanlara bir dakika durun "bakın MEHDİ bana tabi"yani müslimanlar bizden emir alıyorlar.Savaş yok ama içerden direnen olursa çaktırmadan imha edin en güzel dinler arası diyalog.Müslümanlar böylece MEHDİ Hz İsaya tabi olunca hristiyanlık adı altında siyonizm hakimiyetini kurmuş oluyor.KUR'AN da ise onlara uymayın yoksa sizi gerisin geriye kendi dşnlerine çevirmek isterler Emri arada kaynadı gitti KUR'AN a da gerek kalmadı çünkü hristiyanların manevi lideri olan Hz İsa ve yardımcısı olan mehdi işi çözüp bitirdi böyle birşey olurmu
6.)MEHDİ isevi ruhanileriyle ittifak edip dini islama hizmet edecek diyor

cevap: ozaman müslüman olsunlar neden isevilik,musevilik oluyor yukarıda hristiyanların manevi lideri Hz İsa olacak,MEHDİDE onun yardımcısı oluyor ayrıca MEHDİ isevi ruhanileriyle ittifak edecek , yani müslümanlar iki tarafdan bağlanıyor Hz İsa gelsede gelmesede,MEHDİ isevilerle dolayısıyla siyonist yahudilerle masaya oturup islam için çalışacaklar vaybe nekadar fedakarlar bu negüzel dinler arası diyolog böyle .
7.)hakimiyet sevgi muhabbet ile olacak diyor.
cevap:savaşa gerek yok size mermi atana siz ekmek atın,sevgi atın,muhabbet atın çünki hristiyanlık böyle emrediyor .Cennet kılıçların gölgesi altında hadisi gitti yerine hakimiyet sevgi,muhabbet geldi. Osmanlı ve diğer islam devletleri yanlış yaptı.Peygamberimiz sahabelerine dolayısıylan ümmete şöyle bir mesaj verir.Klıçlarınızı bırakıp dinleneceğiniz çok çok az olacaktır diyor
acaba yanlış bir söylemmi yaptı Resullullah.
8.)ırakda savaşan müzslüman orduları ile bir soru sordular kendilerine bunlar MEHDİ ordusumudurlar verdiği cevap; MEHDİ ordusu sevgi ordusudur diyor

cevap:Bende düşündüm bütün aşıkları toplayalım hiç uğraşmadan bu işleri kökünden halledelim yani savaşanlar MEHDİ ordusu degilmi ya da olamazlarmı cevapta açık bir ifade kullanmıyor.Mevlana aşk ve sevgi dolu idi,ama yok olan selçukluyu diriltip orduları savaş alanında şahlandırıp selçukluyu moğollardan kurtardı.İşte gerçek sevgi komutanları ve orduları bunlardır.Ama bzi bugün Mevlanayı
hümanist yapıp sildik bitirdik.Farklı bir Mevlana yaptık Hz EbuBekide aynı idi hatta okadar zayıf dı ki ,Peygamberimiz yassı namazını kıldırsın diye kızına söylediğinde babam çok zayıf belki yapamaz dedi ama islam ordularının başında ne cenkler yaptı.ya hz.hüseyinin kıyamı, işte sevgi ordusu budur.
9.)MEHDİ ilimle, bilgi ile,kültürle hakim olacak , fıkrı mücadele yapacak anlaşmazlıkları barıscıl yolla cözecek , mücadelesi fikir yolu ile olacak ,herkezi fikren malup edecek , bu işleri kimse fark etmeden sakınlık , sukunet ve düzen içinde olacak , kan akmadan , burun kanamadan bu işler olacak islamı barıs yolu ile hakım kılacak dıyor.

cevap:en güzeli bız bızler savasan kardelsere soylıyelm bırakı bu ıslerı MEHDI gelecek , bu işler kan akmadan olacak bosuna dırenmeyın , gelin MEHDİyi bekleyelım.Şaşırdım bu KUR'AN ne diyor , niye geldi biz Peygamberi örnek almayalım mı ? bir sürü ayetler hadisler var bu fıkırlerı cürüten yok eden hayret doğrusu.
10.) bu dönemde ılımlı ,dengeli,çağdaş akıllı ve medeni islam modeli olacak dıyor.
cevap: daha evvelkılerı duydukda , medeni islam modelini anlayamadım. Bir zahmet güzel bir tevhil yaparmısınız.Yenii bir islam çıktı ortaya medeni islam.Böyle bir cümleye cevap vermeye bile değmez demekki bunlar çehresi değiştirilmiş bir islam istiyorlarki rahatça at koşturup istedikleri gibi sömürsünler bunu gerçekleştirmek için çalışan insanlar , müslümanlar, masonlar, lar lar çok . abd buyuk elçisi ırağı bahane ederek ticari anlamda , müslüman cemaatleri , grupları ,fertleri , dertleri herkezi ziyaret ediyor bu zavallılarda dolara hucum edıyorlar .Mubarekler , Mücahitler ah yavrum ah .......

11.)Bunlar kültürel atılımla olacak diyor
cevap:bunlara cevap vermeye bıle gerek yok ıfade acık ve net .Zaten onlar bilim,teknik ile bu işi yapıyorlar.Hatta doktor Bavuna'ya kan kanseri adı altında binlerce kan topladılar.Ne tesadüf o binlerce kan abd ye gitti.Türk halkının genetik ve karekterıstık yönü yani nelerden etk,lenip etkilenmiyeceği konusunu kolaylıkla hallettıler .Böylece daha güzel mikrop yayacaklar ve tesadüf bundan yanlız bizim müslüman Türk halkımız etkilenecek zaten diger halkların durumu malum Türk halkı güçlü bir halktır.Yinede tesadüfe bakınki doktor meğer kan kanseri değilmiş.Birde bunlara göre imam hatipde okuyan bir öğrenci ile robert kolejinde okuyan bır öğrencinin islamı anlayıp yaşaması farklıymış çünkü robert koleji daha iyiymiş.Doğru tabii orada bol bol masoncuk yetişiyor yani medeni müslümanlar yetişiyor.Kan akıtan canavarlar olmuyorlar aslında dünyadaki kanlı eglemleri siyonist ajanlar yapıyor.amaç müslümanları dünya gözü önünde vahşi gösterip kendi yaptıklarını meşruluğunu ispatlamak
12.)MEHDİ şuan gelmiştir.Dinsizlerden ,meteryalislerden zarar gelmesın dıye saklanıyor
cevap: çok güzel bir taktik ehlisünnet MEHDİ nin şuan var olduğunu kabul etmez.Var veya yok Allah bilir der.Ama ehlibeyt mektebinde bu inanç var.Çünki onlara göre kaybolmuştur.Bir görüşe karşı çıkarken karşı düşünceden taraftar buluyorlar.Benım anlamdığım bu Mehdi korkak mı?hiç bir özelliği olmayan müslümanlar,televiyonlardan izliyoruz.Korkmadan savaşıyorlar.Belki de Mehdi saklandığı yerden dua ediyordur.Belki de museviler veya hristiyanlar tarafından saklanıyordur.Çünki onun düşmanı meteryalistler ve dinsizlerdir.Böyle birşey olur mu YA HU.Hiç olmazsa kayboldu deseydin,daha doğru olurdu.
13.)H.z isa'da gelmiştir,terör saldırısından zara gelmesin diye mecburen gizlenmektedir.Yakın zamanda ortaya çıkıp fikir mücadelesine başlayacaktır diyor veya diyorlar.
Cevap:o zaman H.z İsa zor gelir çünki terör bitecek gibi değil.Ama belkı de biter,dinler arası diyolokçularımız var ya.Var ama ginede zor israil terörü nasıl duracak.Ama pardon onlara karşı olan musevi tarikatları var,demek ki bunlar H.z İsa'yı gördüler,saklandığı yeride biliyorlar .Ben tahmin ettim israilli bir isa gelecek,ama nasıl onu bilmiyorum.
YA HU kardeşler kusura bakmayın Kur'an-da mücadele ve cihad ayetlerini,hatta yahudi ve hristyanları anlatan ayetleride bu repotaja göre çıkarmak gerekiyor.Geriye yanlız ahlak kitabı kalıyor zaten onlarda bunu söylüyorlar.Ahlak ve bilim kitab'ı diye yaptıkları iş bu.
sonuç diyorlar ki mehdi ve isa gelecek bekleyin.Bu işler bitecek diyoloklar var.Kusura bakmayın biraz uzun oldu.Daha çok şeyler var ama yeri değil.Sizler ne dersiniz?
bana göre tablo böyle çıkıyor hiç bir ön yargım yok,bu anlayışa göre Ayet'lerin bir çoğunu çıkarmak gerekiyor.Başlığın ana sebebi bu.Artık müslümanlar kandırılmasın.

YA AÇAR BAKARIZ

NAZMI CELİLİN YAPRAĞINA

YA ÜFLER GEÇERİZ,

BİR ÖLÜNÜN TOPRAĞINA.
(Nazmı Celil Kur'andır)
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım   Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 10:54 am

SANA KATILIYORUM KARDEŞİM ARTIK MÜSLÜMANLAR KANDIRILMASIN BU YÜZDEN DE BİZ MÜSLÜMANLARA DÜŞEN GÖREV KUR'AN-I KERİME SIMSIKI SARILMAK
Admin
Admin
Admin

Erkek

MesajKonu: Geri: Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım   Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Icon_minitimePtsi Ara. 24, 2007 4:59 pm

Allah bizi şeytanın vesveselerinden korusun onlar şeytanın hizmetçiliğini yapıyorlar.Şeeytana uymuş Allah'ın sözlerinin yazılı olduğu kitabı okuyorlar oysaki Allah verdiklerinin karşısında sadece iman etmelerini,şükretmelerini ve ibadet etmelerini istemiştir.(İhtiyacı olmamasına rağmen)
http://www.ehlibeytsevdasi.yoo7.com
ebru

ebru

Kadın

MesajKonu: Geri: Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım   Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 2:59 am

Allah bizi onların düşüncesinden uzak etsin şüphesizki onların düşüncesi doğru düşünce değildir
zuhur_yakindir

Erkek

MesajKonu: Geri: Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım   Kur'an Ayetlerini Yırtıp Attım Icon_minitimePtsi Mayıs 03, 2010 8:07 am

kuran ayetlerini yirtip attim kim diyosa ben bunu anlamadim ne demek istediklerinide eger gercektende niyeti kurana karsi ise kafirdir o kisi zira ALLAH cogu ayetinde kim benim ayetlerimden tek birini inkar eder yada yanlis anlatirsa kafirlerden olur ve onlar icin en büyük azap olan cehennemler vardir.

hz.mehdi gelip mezhebi kaldiracak konusu evet dogrudur gelip kaldiracak'tir ve senin yorumunda yanlistir hz.mehdi gelince mezheplerin kalkmasi islamin kökünden yok olmasi degil aksine islami tekrardan dilirtecegini gösteriyor suanda islamda bile ALLAH'a sirk kosan müslümanlar bile var bunlar da cahilliklerinden gelmektedir,ama HZ.sahibel zaman geldigi zaman bir mezhep bile kalmayacaktir tek bir yol tek bir bakis acisi kalacaktir hz.mehdi hz.muhammedin torunudur eger sen suanda gelip dersen hz.mehdi mezhepleri kaldirmakla islami kökönden yok edecek hz.muhammede en büyük iftirayi atmis olmazmisin ki hz.mehdi suanda dünyadaki en abit en ilimli en takvali en cok ALLAH'in sevdigi kisidir.Lafini bil ona göre konus hz.mehdi geldigi zaman fikri mücadele olmayacak hz.mehdi hz.huseynin intikami alacak tek kisidir hz.huseyn nasil öldürüldüyse oda atasi huseynin katillerini öyle öldürecektir fikri mücadale diye bisey yoktur hz.mehdinin kiyami kilic ve kanli olacaktir suanda nasil mazlumlar ölüyorsa hz.mehdide onlari (zalimleri)öyle öldürecektir fikri mücadale diye bisey yoktur.

mehdi ordusu sevgi ordusu deildir

mehdi ordusu su kisilerden olusacaktir

bir ALLAH'a inanlar hz.muhammede ve onun ailesine sevgi besleyenler ve asik olanlar kuran okuyanlar yürekleri temiz olanlar ALLAH'tan korkanlar ve namaz kilanlar olacaktir,eger bunlardan ikitanesi olmasa mehdi askeri olmasi mümkün deil o iki sey sudur bir ALLAH'a sirk kosmasi ikide hz.muhammedin ailesine ilgi ve sevgi göstermemesi bunlari yapmayanlar hz.mehdinin askerleri olmayi birak onun yaninda nefes bile alamayacaklar.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-